Volajte Teraz! 0900 700 333
Volajte za 2 EUR/min
 
Akčná Platba platobnou kartou 02 20 810 290
Normálna tarifa
 
 
POTREBUJETE POMOC? EZO.TV Info: 02 20 800 210
Master

Isabela

Telefónne číslo:
 
Linka:
2 EUR/min
 
 
Podrobnosti

Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s řešením partnerských vztahů. Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s řešením partnerských vztahů. Moji andílci vám ukáží, kudy se vydat abyste byli šťastni i v obtížné situaci jak zdravotní, tak finanční či milostné.    Jmenuji se Isabela. Jsem jasnovidka a léčitelka, pracuji s andílky přes kyvadélko. Zabývám se tím již mnoho let. Mnoha lidem jsem už pomohla. Ve své praxi kombinuji výklady z andělských zářijových karet. Mám dar od Ježíše, že svojí energii dokáži odblokovat veškeré zdravotní problémy a pomocí andílků rozebrat rodinné nebo partnerské vztahy. Mám schopnosti vidění v přítomnosti a budoucnosti, dokáži se napojit na zesnulé duše a také s nimi komunikovat i ohledně toho, co budete potřebovat od nich vědět či zjistit, tak vám odpoví. Už jako malá jsem si prošla andělským zasvěcením díky mé babičce, po které jsem to zdědila, plus se dokáži napojit na andělskou energií s anděli. Teď s nimi profesionálně pracuji již mnoho let, používám k tomu více věcí, jako jsou kyvadla. Po zjevení anděla jsem začala používat i andělské tarotové karty. Dokážu Vám se vším pomoci i ohledně k zakoupení majetku či pozemků a bytů. Andělé Vám rádi se vším pomohou, tak jako už pomohli mnoha lidem svoji energii kteří mi zavolali. Při výkladu posílám andělskou energii a ve 20 hodin posílám andělskou energii lidem co mi zavolali. Jsem tu pro vás a andělé také. S láskou vaše jasnovidka Isabela.

Schopnosti: , Posielanie energie,
Odbornosť: Kariéra / práce, Osud/životná cesta, Rodina/ domov, Zdravie, Stratení ľudia/ objekty, Láska / vzťahy, Peniaze financie, Domáce / zvieratá
Dovednosti: Karty, Kyvadlo
Štýl: Inšpirujúca
O mne
Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s řešením partnerských vztahů.
Mám dar vidět věci a předvídat varování, se kterým mohu pomoci vám, i vašim mazlíčkům. Pomohu vám s řešením partnerských vztahů. Moji andílci vám ukáží, kudy se vydat abyste byli šťastni i v obtížné situaci jak zdravotní, tak finanční či milostné. 
 
Jmenuji se Isabela. Jsem jasnovidka a léčitelka, pracuji s andílky přes kyvadélko. Zabývám se tím již mnoho let. Mnoha lidem jsem už pomohla. Ve své praxi kombinuji výklady z andělských zářijových karet. Mám dar od Ježíše, že svojí energii dokáži odblokovat veškeré zdravotní problémy a pomocí andílků rozebrat rodinné nebo partnerské vztahy. Mám schopnosti vidění v přítomnosti a budoucnosti, dokáži se napojit na zesnulé duše a také s nimi komunikovat i ohledně toho, co budete potřebovat od nich vědět či zjistit, tak vám odpoví. Už jako malá jsem si prošla andělským zasvěcením díky mé babičce, po které jsem to zdědila, plus se dokáži napojit na andělskou energií s anděli. Teď s nimi profesionálně pracuji již mnoho let, používám k tomu více věcí, jako jsou kyvadla. Po zjevení anděla jsem začala používat i andělské tarotové karty. Dokážu Vám se vším pomoci i ohledně k zakoupení majetku či pozemků a bytů. Andělé Vám rádi se vším pomohou, tak jako už pomohli mnoha lidem svoji energii kteří mi zavolali. Při výkladu posílám andělskou energii a ve 20 hodin posílám andělskou energii lidem co mi zavolali. Jsem tu pro vás a andělé také. S láskou vaše jasnovidka Isabela.
Napíšte odporúčanie
Ak ste boli spokojní s naším veštcom, poprípade ste zaznamenali nejaké nedostatky, napíšte nám to!
Prosím, ohodnoťte prácu nášho veštca kliknutím na hviezdičky od 1-5!
Isabela
 
Prosím, ohodnoťte veštca hviezdičkami!
 
Názor
Meno
Emailová adresa